sněhové řetězy
Pewag Servo Sport pro osobní vozidla

Pewag Servo Sport

Pewag Servo Sport jsou špičkové osobní 7 mm sněhové řetězy s automatickým dopínáním za jízdy, určené pro sportovní i běžné vozy s minimálním volným prostorem v podbězích.


Z naší nabídky:

sněhové řetězy
Pewag Servo pro osobní vozidla
Pewag Servo SUV
pro SUV, 4x4 a dodávky

 sněhové řetězy Pewag Servo

Sněhové řetězy Pewag Servo jsou špičkové osobní sněhové řetězy s automatickým dopínáním za jízdy, určené pro sportovní i běžné vozy s malým volným prostorem v podbězích. Pewag Servo SUV je provedení pro SUV a 4x4 vozidla. Lze použít také pro dodávky a obytné automobily.


sněhové řetězy
Pewag Offroad Extreme pro SUV, 4x4 a dodávky

 sněhové řetězy Pewag Offroad Extreme

Sněhové řetězy Pewag Offroad Extreme jsou trakční řetězy pro nimrody a milovníky přírody. Hustá síť pewag offroad extreme zaručuje nejen perfektní trakci, ale zároveň klidnou a bezpečnou jízdu i mimo zpevněné silnice. Tento robustní řetěz je vyroben ze speciální oceli TitanGrip®. Spojení stopové sítě s bočními řetězy je pevně zavařenými kroužky, což zajišťuje vysokou životnost a odolnost.


sněhové řetězy
Pewag Austro-Super zesílené

sněhové řetězy Pewag Austro-Super zesílené
Sněhové řetězy Pewag Austro-Super zesílené jsou řetězy pro extrémně náročný terén, pro offroad, těžká užitková vozidla a zvláštní vozidla - pro vysokozdvižné vozíky, čtyřkolky a malé traktory.


sněhové řetězy
Pewag Snox Pro pro osobní vozidla
Pewag Snox SUV pro SUV, 4x4 a dodávky

navlékací sněhové řetězy Pewag Snox

Pewag Snox - první sněhové řetězy na trhu, které se navlékají!
Sněhové řetězy Pewag Snox spojují všechny výborné vlastnosti plnohodnotného sněhového řetězu s doposud nevídaným komfortem při montáži a nejvyšší mírou tichosti chodu. Správné dopnutí je provedeno pomocí plně automatického systému a manuální dopínání již není nutné.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.